721 121 658

zamosc@wikana.pl

Nowa inwestycja
w Zamościu


Factory Park to kolejny projekt grupy kapitałowej Wikana w Zamościu . To doskonale zaprojektowany zespół trzech budynków mieszkalnych z  komórkami lokatorskimi i garażami podziemnymi, dla osób ceniących spokój, ciszę i prywatność, zlokalizowany blisko Centrum. 

Projekt zakłada powstanie trzech budynków. Dwa z nich będą czterokondygnacyjne i jeden trzykondygnacyjny. W sumie powstanie 187 lokali mieszkalnych wraz z garażami podziemnymi. Budynki w obrysie przypominają literę „C” daje to możliwość wyboru mieszkania w zależności od preferowanej strony świata, co jest niezmiernie ważnym elementem podczas zakupu.

W I etapie wybudowany zostanie 4-kondygnacyjny budynek A1


Znajdować się w nim będzie  68 mieszkań jedno, dwu, trzy i czteropokojowych o powierzchniach od 33 do 68 mkw. Dodatkowo w inwestycji przewidziane są funkcjonalne garaże podziemne.

Harmonijny projekt osiedla zapewni przyszłym mieszkańcom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. W bliskiej odległości znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, szpital oraz galeria handlowa.

Funkcjonalny
i efektowy design


Jasna elewacja  z dodatkiem koloru drewna, cegły, grafitu i bieli nada budynkom nowoczesnego szyku, a duże okna zapewnią jasne wnętrza. Kameralny charakter oraz estetyka wykonania to cechy wyróżniające inwestycję na tle innych. Najmłodsi będą mogli skorzystać z przygotowanego specjalnie dla nich placu zabaw.

Oferowane mieszkania zostały precyzyjnie przygotowane i dopracowane pod kątem liczby pomieszczeń, funkcjonalności oraz optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Lokale mieszkalne  na parterze będą posiadać przestronne ogródki. Na pozostałych kondygnacjach przyszli mieszkańcy będą  mieli do dyspozycji słoneczny i przestronny  balkon. W podziemiu budynku znajdzie się parking z miejscami postojowymi. Części wspólne zaprojektowano w sposób spójny z architekturą zaplanowanych budynków.

Factory Park to:

68
MIESZKAŃ

Czterokondygnacyjny budynek z  cichobieżnymi windami, komórkami lokatorskimi i parkingiem podziemnym, funkcjonalnym placem zabaw.

METRAŻ
OD 32m2 DO 68m2

Budynek został zaprojektowany na planie zbliżonym do litery C, dzięki czemu osiedle jest kameralne i ciche, a mieszkania słoneczne.

NOWOCZESNY
DESIGN

Elewacja z dodatkiem koloru drewna, cegły i grafitu doskonale wpisuje się w najnowsze trendy

OGRÓDKI
I BALKONY

Na parterze przestronne ogródki. Na piętrach ustawne balkony z przeszkloną balustradą, która zapewnia maksymalny dopływ naturalnego światła.

Mieszkanie dopasowane do Twoich potrzeb

 • metraż od 32 do 68 m2
 • od 1 do 4 pokoi

  Masz pytania?

  Napisz do nas!

  721 121 658
  zamosc@wikana.pl

  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Wikana

  * pola wymagane